PROPOLIS rock

Toto sú stránky chlapú z PROPOLISu, keří hrajú bojanovský rock a milujú svoju dědinu.

Co je u nás nového

Byl aktivováný profil kapely na Bandzone.cz
Čaute, do galérije sem Vám dal fotky z koncertu s ExArgemou.
 V pátek začne koncert po 19.00 podlé teho kolik Vás dojde,ale natahovat ten začátek nebudeme.Začínat budeme my PROPOLIS:

v první části zahrajeme staré skladby, potém bude taká mezi hra a nakonec zahrajem nové válce z chystaného nového CéDé. A až dohrajem tož nastúpí legenda moravského metálu,heavy veteráni a moja srdcová záležitosť kluci z ExArgemy a šeckých vás přejedú tú svojú muzikú. Konec by mohl byt tak kolem půlnoci až jednéj. Mezi tým bude v sáli Obecního doma probíhat diskotéka na kerú majú tý co byli na koncertě vstup zdarma akorát si mosá zaplatit pití.

Ináč eště ke koncertu, pití aj jídlo je zajištěné, aparátúra od Jara Rajchmana bude velice kvalitní aj ze světlama,budú tam aj kamery esli sa totiž nám podaří dobře zahrát,tož vydáme z teho DVD.Takže esli sa chcete vidět,tož dojdite. Počasí bude dobré, možná aj lepší.    

                                           s pozdravem petr PROPOLIS.

 přidal sem do galérije nové fotky z myslivny, tož sa kuknite
 Jelikož v sobotu chŕstalo jak z konvi, tak sme sa s JAMŮ a Myslivnů dohodli, že hraní přesuneme na pátek 28.8.2009. Tož teda dojdite v hojném počtu, protože aj dyby pršalo, tak sa bude hrát ve vnitřku. PROPOLIS
 V  sobotu  22.8.2009 večer hrajeme u nás v Bojanovicách na myslivně, tož sa dojdite podivat a trsnút. Rádi Vás šeckých uvidíme. PROPOLIS.
V P-shopu sú na kúpení trička a CD a DVD, objednávat možete přes kontakt.

A v textech sem přidal nový song "Kúpaly sa baby v mořu" aj s akordama.

S uctivým hlubokosklonem Vavřineček.

Šecí keří majú rádi nás a EXARGEMU, tož pojeďte s nama v sobotu 13.6.2009 do Bzenca podpořit starú gardu, čul sem, že im to šlape lepčí jak zamlada a to je dobře, bo tak to má byt. Moravanú nigdy néni dost a moravského rocku a metálu zvlášť. Tož je je šecko co sem Vám scel zatým řéct, nekysnite doma u tevizních kysní a poďte si zabřéskat.
Posledni komentare
03.07.2009 10:59:05: kdo ste tůto akcu nestihli, možete zavítat zasej do Bzenca, teďkaj 5.7., exArgema sa tam bude prezen...
Ahoj fanoši a fanyny. Chystáme nové stránky, keré by měly byt eště lepší než tyto. O spuštění Vás budeme informovat.
Tož dal jsem Vám do galérije fotky z koncertu s Argemů a Mladým Vínem v Čejkovicích. Jsme rádi, že Vás fanoušků tam tolik došlo, velice Vám děkujeme a velice si teho ceníme. A chceme sa Vám aj tak trochu omluvit za zvuk, ale aparát Argemy to nezvládal, takže jsme sa blbě čuli a vy ste Mladé Víno zase skoro nečuli, bo sme vydávali rambajs. Za to nemožete ani vy a ni my, tož nad tým mávnime ruků a těšme sa na další akcu.

S uctivým hlubokosklonem Vavřineček.

1  
2  
 
propolis rock propolis rock propolis rock propolis rock propolis rock propolis rock